Hakkımızda 

Merhaba, site adımız maviburada.com ve fiziki parekende mağazalarımızdakı tabela adımız KDK Mavi Çarşıdır. Kdk nın açılımı Kadir, Derya ve Kemal yani ben yengem ve abim J Biz mağazacılığa 2000li yıllarında başladık. Aslında babamız 70li yıllardan beri esnaf ve ticaret adamı fakat değişen mağazacılık anlayışıyla babamızdan aldığımız bayrağı biz taşımaya başladık.tabi tüm düzeni ve ürün protföyünü değiştirerek J 100 m2 bir mağazamız vardı içerisinde herseyi satardık.Zamanla şubeler oluştu ve m2ler büyümeye başladı. Muğlanın şirin Dalaman ilçesinde başlayan ticari ve yaşam serüvenimiz ticaretimizin büyümesiyle Ortaca ilçesine sıçrayıp yaklaşık 21 yıldır varlığını sürdürüyor.

    Sanırım 2013 yılında n11 in kuruluşuyla bizde e-ticarete girmiş bulunduk. Alında o günlerde 2011-2012de hepsiburada ya ürün satmak için uğraşıp duruyorduk.Kargo nasıl olacak biz mi müşteriye direk göndersek derken  n11 kuruldu ve bizim için en doğru çalışma şekline kavuştuk. Önce excelle ürün yüklemeye ve stok fiyat güncellerken sonraki yıllarda entegra ile tanıştık ve tam otomatik sistemimizi keyifle kullanıp başarılı satışlara imza attık.

   Bu kadar pazaryeri varken ve google reklamları için ciddi bedeller ödenirken hiçbi şekilde kendi sitemizi  kurmak veya çalışır hala getirmeyi düşünmemiştik tabi  n11 ve hepsiburada da tanıştığımız müşterilerimiz bizden memnun kalıp direk bizden ürünleri almak istediklerini talep edene kadar. Artık bu yoğun talebe cevap vermek zorundaydık ve sitemizi kurmaya karar verdik.ve hakkımızda kısmı işte bu şekilde oluştu J ….

   Şuan bizi maviburada adı ile n11.com – hepsiburada.com – amazon.com.tr - trendyol.com - gittigidiyor.com adreslerinde bulabilirsiniz.Planladığımız yurtiçi ve yurtdışı daha biçok işortaklığımız olacak. Her zaman her yerde ‘maviburada’ olarak size hizmet etmeyi sürdüreceğiz.Teşşekkür ederiz, iyiki varsınız.

  

 

 Kemal Özyürek

                                                                                                                                                            

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR